Handikap Kayıt

Eğer 18 yaşında ya da bu yaşın üzerinde bulunuyor iseniz, 5 dakikada Handikap kayıt işlemini yapabilirsiniz. Yapacağınız kayıt işlemi ile birlikte, en yüksek iddaa oranı veren kaçak siteden yararlanacaksınız. Yapacağınız kayıt işlemi ile birlikte, en eğlenceli oyunlarda şansınızı denemeye başlayacaksınız.

Giriş Yap!

 

Handikap Üyelik İçin Ne İstiyor?

Başvuru yapmanız için ya da kayıt işlemini gerçekleştirmeniz için, sizden istenenler belirlidir. Handikap üyelik için ne istiyor? Sadece üyelik başvuru formu olarak hazırlanmış belgenin doldurulup, gönderilmesini talep etmektedir. İstenen nedir? İstenen tamamen gerçek bilgileri vermeniz, gerçek kişilik, adres, iletişim bilgileri ile hesap başvurusunu yapmanızdır. İlerleyen aşamalarda doğrulamak zorunda kalacağınızı unutmayın. Tabii ki bir tane hesap açmanızı talep edecektir. Yalnızca bir tane hesap açmak zorundasınız. Hizmet almak isteyenler para yatıracak, yatırdığı paranın tamamını hiçbir kesinti yapılmadan, istediği gibi bahis ya da oyunlarda kullanacaktır.

Handikap Yüksek Güvenlik Dereceli Bilgi Talep Eder mi?

Gerçekleştireceğiniz kayıt sürecinde, paylaşacağınız ya da paylaşmak zorunda olduğunuz bilgiler standarttır. Handikap yüksek güvenlik dereceli bilgi talep eder mi? Hayır, TC kimlik numarasının talep edilmesi ya da anne kızlık soyadının tamamının ya da belirli harflerinin talep edilmesi gibi bir uygulama yoktur. Sadece isim ve soy isim, cinsiyet ve doğum tarihi, adres, elektronik posta adresi ve cep telefon numarası gibi basit bilgilerin, yüksek güvenlik derecesine sahip olmayan bilgilerin talep edildiği görülecektir. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Handikap Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Handikap kayıt işlemini sitenin yeni güncel ve orijinal adresinden yaptığınız sürece, hiçbir zaman Handikap üyelik ücreti ne kadar? Gibi bir soru ile muhatap olmayacaksınız? Bu sadece dolandırıcı şahısların hazırladığı kopya ve sahte sitelerde gündeme gelmektedir. Orijinal sitede üyelik ücreti yoktur, abonelik ücreti yoktur. Merak ediyor olabilirsiniz. Siz para yatırdıktan sonra, hesabınıza yatırdığınız paradan ya da kazandığınız paradan üyelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Abonelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Yatırdığınız paranın kullanma yetkisi tahmin edeceğiniz gibi, sadece ve sadece sizlere ait olacaktır. Üyelik ücreti talep edilmesi gibi bir durum orijinal sitede kesinlikle söz konusu olamaz.