Handikap TV Giriş

Sitenin sunduğu canlı maç izle özelliğini, yapacağınız Handikap TV giriş işlemi ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. TV bölümüne ulaşmanız ile birlikte, istediğiniz spor branşını ve bu spor branşı içerisinde yer alan istediğiniz karşılaşmayı takip edeceksiniz. HD görüntü kalitesinde izleme avantajına sahip olacaksınız. Reklamlar ile kesinti yapılmayacaktır. Hatta spor karşılaşmalarında ekranlara herhangi bir reklam getirmeyecektir.

Giriş Yap!

 

Handikap TV Mobil Versiyon İle Giriş

TV bölümüne cep telefonları ile de girebilirsiniz. Bunun için 2 farklı seçenek bulunmaktadır. İlk seçenek, mobil versiyon ile giriş olacaktır. Ne yapacaksınız? Cep telefonu üzerinden örnek verelim. Cep telefonlarını açacak, internet bağlantısı kapalı ise açık duruma getireceksiniz. İnternet sağlayıcılarını açtıktan sonra, adres satırları bölümüne, bu sitenin yeni ve güncel giriş adresini yazacaksınız. Sitenin açıldığını göreceksiniz. Ana ekrandan canlı maç izle yazısını bulup, seçim işlemini yapacaksınız. Program indirmeden, program kurmadan, sadece mobil versiyon ile canlı maç izle özelliğini kullanacaksınız. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Handikap TV Program İle Giriş

Yukarıda mobil versiyon ile yapılacak giriş yöntemi anlatılmıştır. Bu bölümde,program ile giriş seçeneğini anlatalım. Android işletim sistemleri üzerinden örnek verelim. Cep telefonlarını açın. Play Store mağazasına giriş yapın. Mağaza içi arama motoruna sitenin adını yazın. Bir program göreceksiniz, ücretsizdir, güvenlik taramasından geçirilmiştir. İndirecek kurulum işlemini tamamlayacaksınız. Cep telefonu ekranına baktığınızda, sitenin sembolünü göreceksiniz. Seçim işlemini yapacaksınız. Kullanıcı adı şifre bilgisini girdikten sonra, kendi hesap profiliniz ile siteyi açacaksınız. Canlı maç izle bölümüne tıklayacak ve cepten ücretsiz canlı maç izle özelliğine sahip olacaksınız.

Adresimiz Handikapın TV Adresi Değişiyor mu?

Handikap TV giriş işleminde, mobil versiyonu tercih ettiğinizde ya da masaüstü dizüstü bilgisayarları tercih ettiğinizde, isterseniz adresi üzerinden de TV bölümü adresi üzerinden da hareket edebilirsiniz. Peki bu seçenek tercih edildiğinde, TV adresi değişiyor mu? Kapatılan site, engellenen site anlayışıyla paralellik olacak şekilde, dolayısı ile tv adresinde de bir değişim yapılmaktadır. Bu yüzden TV bölümüne, bu seçeneklere ulaşmak istiyor iseniz, yeni adresi tespit etmelisiniz. Şuan için yeni adresi araştırmadan, Handikap tv’nin yeni giriş adresi linki üzerinden de seçim işlemini yapabilir ve doğrudan ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.